VII Дієцезіальний чемпіонат з футболу 2018

Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Дієцезіальному чемпіонаті з футболу Кам’янець-Подільської дієцезії, який відбудеться 14-15 липня 2018 року у м. Хмельницькому.

 

АНКЕТИ ТА РЕЄСТРАЦІЯ:

 

У чемпіонаті можуть взяти участь хлопці віком від 18 років і старші. Однак у команді можуть грати гравці молодшого віку (тобто до 18 років), але їхня кількість не повинна перевищувати половини гравців команди (тобто лише 5 гравців). Кількість гравців у заявці на чемпіонат може складати 15 гравців:

 
 • Парафія може мати значну кількість гравців, однак у чемпіонаті можуть взяти участь лише 10 основних гравців + 5 додаткових гравців (якщо такі є і необхідні для участі). Більшу кількість гравців не дозволяється реєструвати.

 • Реєстрація команд триватиме з 5 по 20 червня 2018 року. Це пов’язано із необхідністю для організаторів завчасно приготувати команди для жеребкування, а також скласти план турніру. УВАГА!!! Якщо кількість команд, які зареєструються для участі у чемпіонаті, не перевищить 12 команд – турнір триватиме лише 1!!! день. Натомість якщо кількість команд буде понад 12 – чемпіонат триватиме 2 дні. Тому просимо якнайшвидше реєструвати свою парафіяльну команду.

 • До 20 червня потрібно надіслати на електрону адресу: championat.km@gmail.com, наступну інформацію:

 • назву команди і місцевість

 • контакти до настоятеля/адміністратора і до капітана команди

 • у відповідь Ви отримаєте лист-підтверження реєстрації команди

 • Анкету команди і медичну довідку просимо привести безпосередньо у день турніру.

 • Командний внесок у чемпіонат складає 500 грн. Грошовий внесок (пожертва) потрібно внести 6 липня 2018 року у Санктуарії Матері Божої Летичівської під час жеребкування команд для о. Олександра Бурмістрова. Дані кошти будуть використанні для організаційних моментів чемпіонату (оренда полів, оплата суддів, їжа, а також інше). Учасники покривають лише частину коштів для проведення чемпіонату. Решта коштів покриває Відділ Спортивного Душпастирства і спонсори.

МАТЧІ І ГРАВЦІ

 

Матчі відбуватимуться на відкритих штучних полях, тому від гравців вимагається відповідне взуття щоб не пошкодити газон, а також:

 
 • у матчі беруть участь 4 польові гравці і 1 воротар (решта 10 гравців на лаві запасних)

 • вік гравців має складати від 18 і старші; у команді можуть грати гравці молодші ніж 18 років, але їхня кількість не повинна перевищувати половини команди. Тому участь у змаганнях можуть взяти лише 5 гравців, яким ще не виповнилося 18 років

 • обов’язкова приналежність кожного гравця до парафії (можливе об’єднання парафії із філіями тобто доїздними парафіями) Однак, якщо доїздна парафія має відповідну кількість гравців може зареєструвати окрему команду);

 • УВАГА!!! Маючи досвід із попередніх років ІНФОРМУЄМО: у випадку, якщо у команди буде підставний гравець, даний гравець автоматично отримує дискваліфікацію, а команда отримує покарання у формі дискваліфікації або іншого виду покарання. Окрім того, команда може бути позбавлена брати участь у наступних турнір і втрачає усі набрані бали з рейтингу команд. На це просимо особливо звернути увагу, адже цього річ будемо особливо контролюватися гравців і їхня приналежність до парафії і Церкви;

 • однакова форма команди;

 • матчі відбуватимуться спочатку у групах. Потім відбудеться наступний етап змагань. Детальна інформація згодом, після реєстрації команд, адже на даний момент не знаємо кількості команд.

ВБОЛІВАЛЬНИКИ

 

Крім того, команда має змогу взяти з собою:

 
 • необмежену кількість вболівальників;

 • вік вболівальників не повинен бути менше 14 років;

 • до їх складу можуть входити як хлопці, так і дівчата;

 • про кількість вболівальників потрібно повідомити Оргкомітет.

ЖЕРЕБКУВАННЯ КОМАНД

 

Жеребкування команд, які візьмуть участь у VІІ Дієцезіальному чемпіонаті з футболу відбудеться 6 липня 2018 року у Санктуарії Матері Божої Летичівської після урочистої Служби Божої та процесії. Якщо команда не зможе взяти участі у жеребкуванні важливо, щоб був присутній хоча би представник команди. Жеребкування команд традиційно проведе єпископ Леон Дубравський.

 

Окрім цього можна слідкувати за нашими оновленнями:

 

Сторінка у Facebook: Відділ Спортивного Душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії

 

Група у Facebook: Спортивне Душпастирство Кам’янець-Подільської дієцезії

 

Про деталі щодо чемпіонату просимо звертатися:

 

о. Олександр Бурмістров +38 (096) 31 91 160

 

Необхідні документи для реєстрації:

 

Медична довідка СД 2018

 

Анкета СД 2018

 
 
 

(Текст оголошення з сайту http://catholic-sport.org.ua/tournaments/vii-diyetsezialnyj-chempionat-z-futbolu-2018)