23 січня

о. Павло Басистий є призначений Промотором Справедливості в Кам’янець-Подільській Дієцезії з 27-10-2018 року.

Цей уряд установляється як для спірних справ, в яких може бути поставлене під загрозу громадське добро, так і для карних справ, обов'язком якого є забезпечення громадського добра.

 

о. Олег Жарук викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Павло Басистий викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Борис Хілько викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Володимир Кирилюк викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Олег Жарук член Економічної Ради з 14 січня 2019 року

о. Роман Пархомцев член економічної ради з 14 січня 2019 року

о. В’ячеслав Кльоц призначений священиком-помічником (вікарієм) у парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому з 23 січня 2019 року.

 

Звільнення та відкликання:

о. Томаша Блащика COr відкликано до Польщі з 19-10-2018 року

9 вересня

 

 

 

ПРИЗНАЧЕННЯ НАСТОЯТЕЛІВ ТА АДМІНІСТРАТОРІВ

Отця Валерія Драгомерецького МІС на посаду настоятеля парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у м. Хмельницький, з 31 травня 2018.

Отця Дениса Фліка на посаду адміністратора парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 24 серпня 2018.

Отця Богдана Мураховського OFM настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.

Отця Рафала Стжижевського OMI на посаду адміністратора парафії Святого Михаїла Архангела у смт Тиврів, з 1 вересня 2018

Отця каноніка Станіслава Шуляка на посаду настоятеля парафії Святого Йосипа Обручника ПДМ у с. Красне, з 16 вересня 2018

Отця Снігура Павла на посаду настоятеля парафії Святого Станіслава у с. Пеньківка, з 16 вересня 2018, а також залишається попереднє призначення настоятеля парафії св. Антонія у с. Юхимівка.

Отця Олександра Бурмістрова на посаду настоятеля парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 2 вересня 2018

Отця Дем’яна Яцкова (тимчасово) на посаду адміністратора парафій Пресвятої Трійці у с. Зіньків та Матері Божої Святого Скапулярія у с. Солобківці, з 10 вересня 2018

ПРИЗНАЧЕННЯ ВІКАРІЇВ ТА ДОЗВІЛ НА ПРАЦЮ

Отець Вадим Дорош OMI отримує дозвіл на душпастирську працю в парафії Святого Михаїла Архангела у смт Тиврові, з 16 червня 2018.

Отець Михайло Трач МS отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії Пресвятої Трійці у смт Браїлів, з 21 червня 2018.

Отець Якуб Гонцяж ОР отримує дозвіл на душпастирську працю у м. Хмельницькому Парафія Христа Царя Всесвіту, з 1 липня 2018.

Отець Юзеф Хроми OFM Cap отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці, з 15 серпня 2018 року

Отець Мацєй Домінік Библєвскі OSPP отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії св. Миколая, Єпископа Мірри у м. Кам’янець-Подільський, з 20 серпня 2018 року

Отець Владислав Гмирко OFM Cap призначається вікарієм у парафії Св. Йоана Хрестителя у м. Старокостянтинові, з 15 серпня 2018.

Отець Вадим Здоров призначається вікарієм у парафії Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам'янці-Подільському, з 26 серпня 2018.

Отець Віктор Шаргало призначається вікарієм у Святої Анни у м. Бар, з 26 серпня 2018.

Отець Олександр Лукащук OFM призначається вікарієм у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.

Отець Едуард Семко OFM призначається вікарієм у парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівці, з 1 вересня 2018.

Отець Мирослав Матвійчук призначається вікарієм у парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018

Отець Віталій Осадчук призначається вікарієм в парафії Св. Войцеха у с. Гвардійське, з 2 вересня 2018

Отець Василевський Валентин призначається вікарієм в парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 2 вересня 2018

Отець Олексій Овчарук призначається вікарієм в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Писарівка, з 2 вересня 2018

Отець Сергій Лапшин призначається вікарієм в парафії Пресвятої Трійці у м. Волочиськ, з 2 вересня 2018

Отець В’ячеслав Кльоц призначається вікарієм в парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Мурафа, з 2 вересня 2018 (призначення відкликано).

Отець Ярослав Межибівський призначається вікарієм в парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018

Отець Ростислав Грабовський призначається вікарієм парафії Божого Милосердя у м. Вінниця, з 2 вересня 2018 (призначення відкликано).

Отець Олександр Коцюр призначений вікарієм в парафії св. Анни у м. Бар, з 2 вересня 2018.

 

ЗВІЛЬНЕННЯ

Отця Фіделіса Волністова OFM з уряду священика-помічника (вікарія) парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Шепетівці, з 21 травня 2018.

Отця Драгомерецького Валерія МІС з посади священика-помічника парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницькому, з 31 травня 2018.

Отця Островського Павла МІС з посади настоятеля Парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у м. Хмельницький, з 31 травня 2018. Отець Павло є обраний новим Настоятелем українського вікаріату Ордену Отців Маріянів Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Отця Анджея Рогальскі МІС з посади священика-помічника (вікарія) парафії Святого Станіслава, Єпископа і Мученика, в м. Городку, з 31 травня 2018 та переведено у Харківсько-Запорізьку Дієцезію.

Отця Качковскі Ґустава Здзіслава з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 23 червня 2018. Отець повернувся до душпастирської праці у Радомскій Дієцезії у Польщі.

Отця Матвійчука Мирослава з обов’язків священика-помічника парафії Святої Анни у м. Бар, з 23 червня 2018.

Отця Богдана Бичка з обов’язків вікарія парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 26 липня 2018.

Брат Анджей Кінель OFM Cap залишає парафію у Красилові і переводиться до м. Київ, з 15 серпня 2018.

Отця Владислава Гмирка OFM Cap з посади священика-помічника (вікарія) парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці, з 15 серпня 2018.

Отця Сергія Кіппу OFM Cap з посади священика-помічника (вікарія) парафії Святого Йоана Хрестителя в м. Старокостянтинові, з 15 серпня 2018.

Отця Богдана Мураховського OFM з уряду священика-помічника (вікарія) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 31 серпня 2018.

Отця Едуарда (Юрія) Семка OFM з уряду настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.

Отця Віталія Подоляна OMI з посади Парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврові, з 1 вересня 2018 року. Отець отримує дозвіл на працю та залишається відповідальним за будівництво храму та чернечого дому.

Отець Микола Лучок ОР переводиться до служіння у Львівській Архідієцезії, з 1 липня 2018.

Отця Олескндра Бурмістрова з обов’язків священика-помічника парафії свв. Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, з 2 вересня 2018.

Отець Юзеф Блажей МS залишає парафію Пресвятої Трійці у смт Браїлів, з 25 вересня 2018. Отець повертається до служіння у Польщі.

Отця каноніка Станвслава Шуляка з обов’язків настоятеля парафії Святого Станіслава у с. Пеньківка, з 16 вересня 2018.

Отця Рудого Ярослава з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 2 вересня 2018

Отця Валентина Розгона з обов’язків вікарія парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018

Отця Осадчука Віталія з обов’язків вікарія парафії Св. Анни у м. Бар, з 2 вересня 2018

Отця Крушельницького Андрія з обов’язків вікарія парафії Пресвятої Трійці в м. Волочиськ, з 2 вересня 2018

Отця Анатолія Оріховського з обов’язків адміністратора парафії Матері Божої Святого Скапулярія у с. Солобківці, з 2 вересня 2018. Отець продовжує своє служіння настоятеля у парафії свв. Аостолів Петра і Павла у м. Хмельницький

Отця Дініеля Возняка з обов’язків вікарія парафії Свв. Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, з 2 вересня 2018

Отця Олексія Овчарука з обов’язків вікарія парафії Св. Михаїла Архангела, з 2 вересня 2018

Отця Сергія Лапшина з обов’язків вікарія парафії Св. Войцеха, з 2 вересня 2018

Отця В’ячеслава Кльоца з обов’язків вікарія парафії Божого Милосердя у м. Вінниця, з 2 вересня 2018 (отець матиме річну відпусту)

Отця Межебівського Ярослава з обов’язків вікарія парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Писрівка, з 2 вересня 2018

Отця Ростислава Грабовського з обов’язків вікарія парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Мурафа, з 2 вересня 2018 (декрет про звільнення відкликано).

 

НАВЧАННЯ

Отця Богдана Бичка направлено на навчання у Папський Латеранський Університет, факультет догматичного богослов’я.

 

МІСІЇ

Отця Олександра Язловецького до праці в Київсько-Житомирську Дієцезію, для виконання уряду модератора та канцлера курії

Отця Ярослава Рудого до праці в Київсько-Житомирську Дієцезію, для виконання уряду віце-ректором ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі

Отця Валентина Розгона до праці у Харківсько-Запорізькій Дієцезії, він буде здійснювати своє служіння у м. Авдіївка

 

ЗМІНИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Отця Дениса Фліка відкликано з функцій вихователя та префекта Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городок, з 26 серпня 2018.

Отця Олександра Язловецького відкликано з обов’язків ректора Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городок, з 13 серпня 2018.

Отця Віктора Білоуса відкликано з обов’язків ректора Інституту Богословських Наук у м. Городку, з 3 вересня 2018.

Отця Віктора Білоуса призначено з на посаду ректора Вищої Духовної Семінарії Святого Духа, з 13 серпня 2018.

Отця Олега Жарука призначено на посаду ректора Інституту Богословських Наук, з 3 вересня 2018.

Отця Віталія Кащука призначено на посаду віце-ректора та префекта від навчання у Місійній Семінарії Redemtoris Mater у Вінниці, з 1 жовтня 2018.

 

ЄПИСКОПСЬКИЙ СУД

Отця Олександра Язловецького звільнено з уряду судді та захисника подружнього зв’язку, з 6 вересня 2018.

Отця Сергія Ленчука звільнено з уряду нотаріуса, з 6 вересня 2018

Отця Олександра Бурмістрова, звільнено з уряду нотаріуса, з 6 вересня 2018

Отця Ярослава Межибівського призначено захисником подружнього зв’язку, з 6 вересня 2018

Отця Олександра Бурмістрова призначено захисником подружнього зв’язку, з 6 вересня 2018

Отця Сергія Лапшина призначено нотаріусом, з 6 вересня 2018

 

КУРІЯ

Отця Олексія Овчарука з обов’язків архівіста курії, з 2 вересня 2018

Отця Рудого Ярослава з обов’язків декана Вінницького-Західного Деканату, з 2 вересня 2018

Отця В’ячеслава Кльоца з обов’язків спів-відповідального за Відділ Молоді, з 2 вересня 2018

2020

А. НАСТОЯТЕЛІ, ВІКАРІЇ, КАПЕЛАНИ, РЕЗИДЕНТИ

Отець Валерій Добровольський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у смт. Муровані-Курилівці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем Парафії Пресвятої Діви Марії Доброї Поради у м. Козятин, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Віктор Шклярчук звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святого Йосипа Обручника в м. Немирів, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем у Парафії Пресвятої Діви Марії Розарія в с. Шарівка від 1 вересня 2020 року.

Отець Віктор Щавінський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Матері Божої Ченстоховської у смт. Чемерівці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем парафії святого Антонія у смт. Віньківці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Віталій Воскобойнік призначений також настоятелем парафій святого Адальберта у с. Мовчани, Жмеринського району та Божого Провидіння у с. Пасинки, Шаргородського району від 27 серпня 2020 року.

Отець Володимир Зарічний звільнений з обов’язків настоятеля Парафії Святого Йосипа у м. Городок, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем у парафії Матері Божої Ченстоховської у смт. Чемерівці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Ґабріель Сухарський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у м. Ладижин та Святого Станіслава у смт. Теплик від 1 вересня 2020 року.

Отець Дем’ян Яцков  звільнений з обов’язків священника-помічника парафій: Пресвятої Трійці в с. Зіньків, а також у її філіальних парафіях та святого Антонія в смт Віньківці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем Парафії святого Йосипа у м. Городок від 27 серпня 2020 року. 

Отець Ігор Станіслав звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Доброї Поради у м. Козятин, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником (вікарієм) в парафії св. Олексія у м. Жмеринка, а також у її філіальних парафіях, за власним бажанням від 27 серпня 2020.

Отець Павло Каліновський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Святого Архангела Михаїла у смт. Вороновиця, а також призначений хранителем санктуарію Божого Милосердя у м. Вінниця від 24 травня 2020 року.

Отець Петро Кучер звільнений з обов’язків настоятеля парафії у святого Адальберта у с. Мовчани, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у смт. Муровані Курилівці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Томаш Мєркєвіч звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Розарія у с. Шарівка та призначений настоятелем у парафіях Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у м. Ладижин та Святого Станіслава у смт. Теплик від 1 вересня 2020 року.

Отець Ярослав Гонсьорек звільнений з обов’язків хранителя санктуарію Божого Милосердя у м. Вінниця та призначений настоятелем у парафіях святих Апостолів Петра і Павла у м. Калинівка, а також у її філіальних парафіях від 24 травня 2020 року.

Отець Ярослав Пяста звільнений з обов’язків вихователя у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа у м. Городок і з обов’язків священника-помічника Парафії Святого Войцеха у с. Гвардійське, а також у її філіальних парафіях та призначений адміністратором у Парафії Святих Апостолів Петра і Павла у с. Копіївка. Отець одночасно отримав місію канонічну до проповідування Божого Слова та катехизації дітей, молоді і дорослих в парафіях: Пресвятої Діви Марії Розарія у м. Тульчин та Матері Божої Фатімської у с. Ганнопіль від 30 серпня 2020 року.

Отець Костянтин Морозов OFM Cap звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

Отець Юзеф Хроми OFM Cap призначений настоятелем парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

Отець Рафал Стжижевскі ОМІ звільнений з обов’язків настоятеля Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів від 5 вересня 2020 року.

Отець Кшиштоф Стефан Махелскі ОМІ призначений настоятелем Парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів та хранителем санктуарію від 5 вересня 2020 року.

Отець Валентин Матушевський SAC звільнений з обов’язків настоятеля парафії Святого Вікентія Паллотті у м. Білогір’я, а також у її філіальних парафіях від 24 серпня 2020 року.

Отець Павло Горай SAC призначений настоятелем парафії Святого Вікентія Паллотті у м. Білогір’я, а також у її філіальних парафіях від 24 серпня 2020 року.

Отець Анджей Рак ОМІ призначений священником-помічником парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів від 27 вересня 2020 року.

Отець Андрій Крушельницький отримав місію канонічну до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях.

Отець Антон Підгорний OFM Cap отримав канонічну місію до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

Отець Блажей Гавлічек ОМІ звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святого Йосипа в м. Гнівань, а також у її філіальних парафіях від 1 вересня 2020 року.

Отець Вадим Здоров звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святих Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Віталій Куніцький призначений священником-помічником (вікарієм) в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях від 20 липня 2020 року.

Отець Владислав Котюжанський призначений священником-помічником парафії Святої Анни у м. Бар, а також у її філіальних парафіях з 20 липня 2020 року.

Отець Микола Пацьора звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії святої Дороти в м. Славута, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Петро Щербатий призначений капеланом у домі Милосердя Монастиря Згромадження Пасіоністів у смт. Смотрич від 20 липня 2020 року.

Отець Ростислав Грабовський звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії Святих Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

Отець Станіслав Сівєць звільнений з обов’язків капелана у домі Милосердя Монастиря Згромадження Пасіоністів у смт. Смотрич від 27 липня 2020 року та повернувся до Польщі. Складаємо йому найкращі побажання та подяку за багаторічну працю у нашій Дієцезії.

Отець Ян Білецький МІС звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницький, а також у її філіальних парафіях та одночасно призначений священником-помічником (вікарієм) у парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії в м. Могилів-Подільський, а також у її філіальних парафіях від 22 червня 2020 року.

 

 

Б. КУРІЯ, ДЕКАНАТИ, КАРІТАС-СПЕС

Вельмишановний Отець Павло Гончарук звільнений з усіх займаних ним урядів, обов’язків та членства в радах з огляду на призначення його Правлячим Єпископом Харківсько–Запорізької Дієцезії від 10 лютого 2020 року.

Отець Віктор Ткач призначений дієцезіальним економом та відповідальним за нагляд над будівництвом нового корпусу Вищої Духовної Семінарії Святого Духа та Центру імені святого Івана Павла ІІ, у с. Шаровечка від 17 лютого 2020 року на п’яти річний термін.

Отець Костянтин Морозов OFM Cap звільнений з обов’язків Єпископського Вікарія для м. Вінниця з огляду спрямування його в інше місце служіння поза межами Кам’янець-Подільської Дієцезії від 15 серпня 2020 року.

Отець Віталій Слободян СР призначений відповідальним за організацію літургії та проведення її відповідно до літургійних норм, під час урочистих церемоній, тобто церемонемейстром у Кам’янець-Подільській Дієцезії від 24 лютого 2020 року.

Отець Анджей Кіновскі отримав продовження призначення на посаду Декана Деканату Хмельницький-Захід від 10 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Петро Гідзіль отримав продовження призначення Декана Мурафсього Деканату від 30 червня 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Віталій Слободян СР звільнений з посади Декана Кам’янець-Подільського деканату, а на його місце призначений отець Олександр Шавшин від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Пархомцев Роман звільнений з посади Декана Барського деканату, а на його місце призначений отець Віталій Воскобойнік від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Зарічний Володимир звільнений з посади Декана Городоцького Деканату, а на його місце призначений отець Петро Міщук від 30 червня 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Руслан Кармаліта звільнений з посади Декана Вінницького-Східного Деканату, а на його місце призначений отець Ярослав Федірчук OFMCap від 10 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Станіслав Свурка звільнений з посади Декана Томашпільського, а на його місце призначений отець Сергій Якубовський МІС від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

Отець Ґабріель Сухарський призначений директором дієцезіального відділу Карітас-Спес Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви від 10 лютого 2020 року.

Пан Маркевич Євген Валерійович призначений директором Релігійної Місії «Карітас-Спес Вінниця» з 27 травня 2020 року.

 

© 2018 Кам'янець-Подільська дієцезія
Договір публічної оферти

  • квадратная иконка facebook
  • Квадратная иконка Twitter
  • Квадратная иконка Google