Персональні зміни на території Кам’янець-Подільської Дієцезії (оновлено)









Персональні зміни на території Кам’янець-Подільської Дієцезії

станом на 23 січня 2019 року


о. Павло Басистий є призначений Промотором Справедливості в Кам’янець-Подільській Дієцезії з 27-10-2018 року.

Цей уряд установляється як для спірних справ, в яких може бути поставлене під загрозу громадське добро, так і для карних справ, обов'язком якого є забезпечення громадського добра.


о. Олег Жарук викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Павло Басистий викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Борис Хілько викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Володимир Кирилюк викладач ВДС та ІБН у Городку з початку навчального 2018 – 2019 року

о. Олег Жарук член Економічної Ради з 14 січня 2019 року

о. Роман Пархомцев член економічної ради з 14 січня 2019 року

о. В’ячеслав Кльоц призначений священиком-помічником (вікарієм) у парафії Христа Царя Всесвіту у Хмельницькому з 23 січня 2019 року.


Звільнення та відкликання:

о. Томаша Блащика COr відкликано до Польщі з 19-10-2018 року


Персональні зміни на території Кам’янець-Подільської Дієцезії

станом на 9 вересня 2018 року


ПРИЗНАЧЕННЯ НАСТОЯТЕЛІВ ТА АДМІНІСТРАТОРІВ

Отця Валерія Драгомерецького МІС на посаду настоятеля парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у м. Хмельницький, з 31 травня 2018.

Отця Дениса Фліка на посаду адміністратора парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 24 серпня 2018.

Отця Богдана Мураховського OFM настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.

Отця Рафала Стжижевського OMI на посаду адміністратора парафії Святого Михаїла Архангела у смт Тиврів, з 1 вересня 2018

Отця каноніка Станіслава Шуляка на посаду настоятеля парафії Святого Йосипа Обручника ПДМ у с. Красне, з 16 вересня 2018

Отця Снігура Павла на посаду настоятеля парафії Святого Станіслава у с. Пеньківка, з 16 вересня 2018, а також залишається попереднє призначення настоятеля парафії св. Антонія у с. Юхимівка.

Отця Олександра Бурмістрова на посаду настоятеля парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 2 вересня 2018

Отця Дем’яна Яцкова (тимчасово) на посаду адміністратора парафій Пресвятої Трійці у с. Зіньків та Матері Божої Святого Скапулярія у с. Солобківці, з 10 вересня 2018


ПРИЗНАЧЕННЯ ВІКАРІЇВ ТА ДОЗВІЛ НА ПРАЦЮ

Отець Вадим Дорош OMI отримує дозвіл на душпастирську працю в парафії Святого Михаїла Архангела у смт Тиврові, з 16 червня 2018.

Отець Михайло Трач МS отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії Пресвятої Трійці у смт Браїлів, з 21 червня 2018.

Отець Якуб Гонцяж ОР отримує дозвіл на душпастирську працю у м. Хмельницькому Парафія Христа Царя Всесвіту, з 1 липня 2018.

Отець Юзеф Хроми OFM Cap отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці, з 15 серпня 2018 року

Отець Мацєй Домінік Библєвскі OSPP отримує дозвіл на душпастирську працю у парафії св. Миколая, Єпископа Мірри у м. Кам’янець-Подільський, з 20 серпня 2018 року

Отець Владислав Гмирко OFM Cap призначається вікарієм у парафії Св. Йоана Хрестителя у м. Старокостянтинові, з 15 серпня 2018.

Отець Вадим Здоров призначається вікарієм у парафії Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам'янці-Подільському, з 26 серпня 2018.

Отець Віктор Шаргало призначається вікарієм у Святої Анни у м. Бар, з 26 серпня 2018.

Отець Олександр Лукащук OFM призначається вікарієм у парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка, з 1 вересня 2018.

Отець Едуард Семко OFM призначається вікарієм у парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівці, з 1 вересня 2018.

Отець Мирослав Матвійчук призначається вікарієм у парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018

Отець Віталій Осадчук призначається вікарієм в парафії Св. Войцеха у с. Гвардійське, з 2 вересня 2018

Отець Василевський Валентин призначається вікарієм в парафії Пресвятої Трійці у м. Хмільник, з 2 вересня 2018

Отець Олексій Овчарук призначається вікарієм в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Писарівка, з 2 вересня 2018

Отець Сергій Лапшин призначається вікарієм в парафії Пресвятої Трійці у м. Волочиськ, з 2 вересня 2018

Отець В’ячеслав Кльоц призначається вікарієм в парафії Непорочного Зачаття ПДМ у с. Мурафа, з 2 вересня 2018 (призначення відкликано).

Отець Ярослав Межибівський призначається вікарієм в парафії Св. Михаїла Архангела у м. Дунаївці, з 2 вересня 2018

Отець Ростислав Грабовський призначається вікарієм парафії Божого Милосердя у м. Вінниця, з 2 вересня 2018 (призначення відкликано).

Отець Олександр Коцюр призначений вікарієм в парафії св. Анни у м. Бар, з 2 вересня 2018.


ЗВІЛЬНЕННЯ

Отця Фіделіса Волністова OFM з уряду священика-помічника (вікарія) парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Шепетівці, з 21 травня 2018.

Отця Драгомерецького Валерія МІС з посади священика-помічника парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницькому, з 31 травня 2018.

Отця Островського Павла МІС з посади настоятеля Парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії у м. Хмельницький, з 31 травня 2018. Отець Павло є обраний новим Настоятелем українського вікаріату Ордену Отців Маріянів Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Отця Анджея Рогальскі МІС з посади священика-помічника (вікарія) парафії Святого Станіслава, Єпископа і Мученика, в м. Городку, з 31 травня 2018 та переведено у Харківсько-Запорізьку Дієцезію.

Отця Качковскі Ґустава Здзіслава з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Трійці в смт Теофіполь, з 23 червня 2018. Отець повернувся до душпастирської праці у Радомскій Дієцезії у Польщі.

Отця Матвійчука Мирослава з обов’язків священика-помічника парафії Святої Анни у м. Бар, з 23 червня 2018.