Пілотний проєкт "Корона Віри 2020"

"Нині ж ваш достаток нехай нестаткові їхньому допоможе, щоб і їхній достаток був на ваш нестаток, щоб рівність була" (2 Кор 8,14)

Світова криза суспільства перед обличчям короновірусної інфекції COVID-19 ставить і нас, християн, перед викликами, про які ще декілька місяців тому ми не могли би собі й подумати. Проте, для тих, хто любить Христа, усе співдіє на благо, оскільки криза є часом для зростання віри, зміцнення надії та виявлення любові.

За рекомендаціями ВООЗ уряди країн ввели карантинні обмеження. Зокрема, в Україні, громадяни у віковій групі старше 60 років та особи із хронічними захворюваннями не можуть залишати домівок "без нагальної потреби". Внаслідок цього виникає потреба адресної доставки продуктів харчування та необхідних ліків.

Запрошуємо долучитися до проєкту «Корона Віри 2020», який покликаний в дусі християнської солідарності явити знаки діяльної любові, а у суспільному вимірі - подбати про тих, хто за себе подбати зараз не має можливості. 

Участь в проекті може взяти будь-хто: як волонтер - здорова особа між 18 та 60 роком життя,  як жертводавець - абсолютно кожен. Зв’яжіться із нами заповнивши контакту форму, відповідно, волонтера або жертводавця.

Крім цього, якщо ви знаєте про когось зі старших або вразливих осіб на території Кам’янець-Подільської дієцезії (Хмельницька та Вінницька області) – будь ласка, зв'яжіться із нами, щоби ми передали цю інформацію місцевим настоятелям і волонтерським осередкам.

Христос воскрес!