ДОКУМЕНТИ

Призначення та відкликання 

2022

18 серпня 2022 року Й. П. Леон Дубравський своїм декретом звільнив Вельмишановного Отця Юстина (Михайла) Міщенка OSPPE з посади настоятеля парафій та керівника релігійних організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Жванець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» та «Релігійна Громада (Парафія) Христа Царя Всесвіту Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Колибаївка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області». Декрет набуває чинності 4 вересня 2022 року. 


13 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Адама Кручиньскі SVD на посаду тимчасового адміністратора парафії Преображення Господнього у смт Нова Ушиця. Декрет набуває чинності з 21 серпня 2022 року.

 

13 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Петра Кучера з посади тимчасового адміністратора Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року. 

 

13 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Жинського Василя на посаду настоятеля Парафії та Керівника Релігійної Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року. 

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Чулаєвського Леоніда на посаду настоятеля і керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Брацлав Вінницької Області» та «Релігійна Громада (Парафія) Святої Марії Магдалини Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Самчинці Брацлавського району Вінницької Області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Леоніда Чулаєвського з обов’язків священика-помічника парафії Господа нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту, у м. Хмельницькому. Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Ігоря Шклярука священиком-помічником в парафії Святих Апостолів Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський та у філіальних парафіяхДекрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

3 серпня 2022 року призначаю Вельмишановного Отця Томаша Міркєвіча на посаду настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Христа Царя Всесвіту Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Колибаївка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» та «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Жванець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022.

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Томаша Міркєвича з уряду настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Ладижин Тростянецького району Вінницької області», а також «Релігійна Громада (Парафія) Святого Станіслава Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Теплик Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Жинського Василя з посади настоятеля та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Брацлав Вінницької Області» та «Релігійна Громада (Парафія) Святої Марії Магдалини Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Самчинці Брацлавського району Вінницької Області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного отця Грабовського Ростислава на посаду настоятеля і керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Ладижин Тростянецького району Вінницької області», а також «Релігійна Громада (Парафія) Святого Станіслава Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Теплик Вінницької області». Декрет набуває чинності з 4 вересня 2022. 

 

3 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ростислава Грабовського з обов’язків священика-помічника парафії Святих Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський та у філіальних парафіяхДекрет набуває чинності з 4 вересня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Патрику Ремігіушу Янкевич OFM Cap загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 2 серпня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Леоніду Міхалцю OFM Cap загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Пресвятого Серця Ісуса в м. Красилові та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Олескандра Могильного OFM Cap священиком-помічником у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ярослава Федірчука OFM Cap з посади священика-помічника (вікарія) парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниці та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року. 

 

Вельмишановного Отця Єжи Зелінскі OFM Cap переведено до Харківсько-Запорізької Дієцезії з 15 серпня 2022 року. 

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кирила (Вадима) Тополевського OFM з посади священика-помічника (вікарія) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділив Вельмишановному Отцю Івану Дяківу МS загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Пресвятої Трійці у смт Браїлів. Декрет набуває чинності з 25 серпня 2022 року. 

 

Вельмишановного Отця Михайла Трача МS переведено до Львівської Архідієцезії з 2 серпня 2022 рок. 

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Милослава (Войцеха) Горая OFM священиком-помічником (вікарієм) у парафії Воздвиження Святого Хреста у м. Шепетівці та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Фіделіса (Сергія) Волністова OFM священиком-помічником (вікарієм) парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Городківка та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Олега Станіслава на дворічне служіння до Київсько-Житомирській Дієцезії. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року. 

 

2 серпня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Славомира (Миколу) Ветлугіна OFM священиком-помічником (вікарієм) парафії Святого Йосифа у смт Чечельнику та у її доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року

 

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Ярослава Федірчука OFM Cap з посади Декана Вінницького-Східного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 серпня 2022 року.

 

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський скерував Вельмишановного Отця Богдана Бичка на річне навчання з подружнього та процесуального права на Факультет Канонічного Права при Папському Латеранському Університеті.

 

28 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Павла Калиновського на посаду Декана Вінницького-Східного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 серпня 2022 року на п’ятирічний термін. 

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Драгомерецького Валерія МІС з посади настоятеля та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Хмельницький», та уділив йому загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова та навчання катехези у парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії у м. Могилів-Подільський та у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 31 липня 2022 року.  

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Островського Павла МІС на посаду настоятеля парафії та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Хмельницький». Декрет набуває чинності з 31 липня 2022 року. 

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Станіслава Олега з обов’язків священика-помічника парафії Святої Анни у м. Бар, та священика-помічника парафій у наступних селах: Затоки, Козарівка, Мальчівці, Митки, Чемериське, Ялтушків та призначив його до праці у Київсько-Житомирську Дієцезію, для виконування посади особистого секретаря Єпископа Ординарія, на дворічний термін. Декрет набуває чинності з 15 серпня 2022 року.

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кшиштофа Анджея Бузіковскі з посади настоятеля Парафій та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Святого Йосифа Обручника Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області», «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Сутиски Тиврівського району Вінницької Області», а також з обов’язків хранителя санктуарію Святого Йосифа. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Кшиштофа Бузіковскі ОМІ з посади Декана Вінницького-Західного Деканату. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Віталія Кащука на посаду Декана Вінницького-Західного деканату. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський призначив Вельмишановного Отця Аркадіуша Тадеуша Ціхля на посаду настоятеля Парафій та керівника Релігійних Організацій: «Релігійна Громада (Парафія) Святого Йосифа Обручника Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області», «Релігійна Громада (Парафія) Божого Милосердя Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у смт Сутиски Тиврівського району Вінницької Області», а також хранителем санктуарію Святого Йосифа. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.


19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський звільнив Вельмишановного Отця Славоміра Пйотра Ставіцкі ОМІ з посади священика-помічника парафії Святого Йосипа в м. Гнівані, а також у доїздних парафіях. Декрет набуває чинності з 1 вересня 2022 року.

 

19 липня 2022 року Й.П. Леон Дубравський уділяю для Вельмишановного Отця Павла Ткачика загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих у парафії Пресвятої Діви Марії Ясногорської, Матері Церкви, в с. Сатанові та у філіальних парафіях. Декрет набуває чинності з 25 липня 2022 року.


21 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом продлив Вельмишановному Отцю мгр Ярославу Росочинському юрисдикцію до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих на території парафій с. Лошківці, смт Станція Дунаївці та у їхніх філіальних парафіях. Декрет №12535/22 вступає в силу з 21 червня 2022 року і зобов’язує до відкликання.

20 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Ігорю Шкляруку загальної юрисдикції до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічної місії до проповідування Божого Слова і навчання катехези на території парафії Пресвятої Трійці у м. Волочиськ та у її філіальних парафіях. Декрет № 12529/22 вступає в силу з 21 червня 2022 року і зобов’язує протягом місяця.

20 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом тимчасово призначив Вельмишановного Отця мгр Дениса Сікорського до праці в архіві Курії Кам’янець-Подільської Дієцезії. Декрет № 12532/22 вступає в силу з 21 червня 2016 року на термін одного місяця.

10 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом звільнив Вельмишановного Отця Миколу Новицького з посади настоятеля та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». Декрет № 12505/22 вступив в силу з 10 червня 2022 року.

10 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця мгр Петра Кучера на посаду адміністратора Релігійної Організації: «Релігійна Громада (Парафія) Внебовзяття Пресвятої Діви Марії Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області». В силі залишаються попередні призначення Вельмишановного Отця. Декрет № 12506/22 вступає в силу з 10 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Войчеху Гомулці ОР юрисдикцію до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих на території парафії Господа Нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту у м. Хмельницькому. Декрет № 12496/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця д-ра Віталія Кащука викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12485/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця д-ра Олександра Халаїма викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12486/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця д-ра Павла Басистого викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12487/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця мгр ліц. Миколу Мишовського викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12488/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця мгр ліц. Анатолія Постоловича викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12489/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановну д-р Ірину Сашко викладачем та проректором у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12490/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановну д-р Терезу Андрущишену викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12491/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного д-ра Олексія Павлюка викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12492/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановну мгр Вікторію Кондратюк викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12493/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановну мгр Ольгу Корольову викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12494/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

7 червня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановну мгр Юлію Завадську викладачем у Інституті Богословських Наук Кам’янець-Подільської Дієцезії у м. Городку. Декрет № 12495/22 зобов’язує від 13 червня 2022 року.

23 травня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця Євгена Габрова МІС вікарієм парафії Святого Миколая у смт Чернівцях та у доїздних парафіях. Декрет № 12463/22 вступає в силу з 26 травня 2022 року.

13 травня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом звільнив Вельмишановного Отця Каноніка Вітольда Йосифа Коваліва з посади настоятеля та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Святого Архангела Михаїла Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Кунів Ізяславського району Хмельницької області». Декрет № 12418 /22 вступає у силу з 13 травня 2022 року.

13 травня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця Каноніка мгр Вальдемара Анджея Шляхту на посаду настоятеля Парафії та керівника Релігійної Організації «Релігійна Громада (Парафія) Святого Архангела Михаїла Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у с. Кунів Ізяславського району Хмельницької області». Декрет № 12419/22 вступає в силу з 13 травня 2022 року.

11 травня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Ігорю Селіщеву ОР юрисдикцію до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих на території парафії Господа Нашого Ісуса Христа, Царя Всесвіту у м. Хмельницькому. Декрет № 12439/22 зобов’язує від 13 травня 2022 року.

4 травня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом відкликав Вельмишановного Отця Петра Щербатого з обов’язків капелана в Домі Милосердя у с. Смотрич та одночасно уділив йому юрисдикцію до звершення таїнства Покаяння і Примирення (Сповіді), а також канонічну місію до проповідування Божого Слова та катехізації дітей, молоді і дорослих на території парафії Матері Божої Доброї Поради у м. Козятин. У цій парафії о. Петро перебуватиме на правах резидента. Декрет № 12408/22 вступає в силу з 13 травня 2022 року.

4 квітня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом відкликав Вельмишановного Отця Віктора Шевцова з уряду вікарія у парафії Святого Михаїла Архангела у м. Дунавїці та у філіальних парафіях, одночасно призначаючи його резидентом у цій парафії. Декрет № 12407/22 вступає в силу з 25 квітня 2022 року.

15 березня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом надав дозвіл Вельмишановному Отцю д-ру Олександру Халаїму на капеланське служіння у Кам’янець-Подільській Дієцезії. Призначення отця відноситься лише до духовної опіки військових і не поширює його компетенцій на ті, що мають місцеві настоятелі. Декрет № 12359/22 вступає в силу з 15 березня 2022 року і діє до відкликання.

15 березня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Павлу Ткачику OSPPE (вікарію у м. Маріуполі) канонічну місію для звершення таїнства Покаяння та дозвіл для проповідування Божого Слова на території парафії св. Миколая в м. Кам’янці-Подільському та у філіальних парафіях.

15 березня 2022 року Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Павлу Томашевському OSPPE (настоятелю у м. Маріуполі) канонічну місію для звершення таїнства Покаяння та дозвіл для проповідування Божого Слова на території парафії св. Миколая в м. Кам’янці-Подільському та у філіальних парафіях.

28 лютого 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом уділив Вельмишановному Отцю мгр Миколі Пилецькому TChr (настоятелю у м. Донецьку) канонічну місію для звершення таїнства Покаяння та дозвіл для проповідування Божого Слова на території парафії Пресвятого Серця Ісуса в м. Кам’янці-Подільському та у філіальних парафіях.

28 лютого 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом звільнив Вельмишановного Отця мгр Ярослава Межибівського від обовʼязків вікарія в парафії Божого Милосердя у смт Понінка. Декрет №12329/22 вступає в силу 28 лютого 2022 року. 

20 січня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом звільнив Вельмишановного Отця мгр Олександра Бурмістрова зі служіння директора Відділу Душпастирства Родин Кам’янець-Подільської Дієцезії.

20 січня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив Вельмишановного Отця Віталія Карпуся директором Відділу душпастирства Родин Кам’янець-Подільської Дієцезії.

20 січня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський своїм декретом призначив членом Економічної Ради Кам’янець-Подільської Дієцезії Вельмишановного Отця Прелата Віктора Щавінського.

10 січня 2022 року Й.П. Єп. Леон Дубравський відкликав Вельмишановного Отця мгр Ігоря Попова з попереднього призначення у АР Крим та своїм декретом призначив його вікарієм парафії Внебовзяття ПДМ у Летичеві та у філіальних парафіях.