Відпуст в Бердичеві 21-22 липня

«Україно, ось Твоя Мати», під таким гаслом відбудуться цьогорічні урочистості у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапуларія – Володарки України. Принесемо перед обличчя Богородиці наші болі й надії. Будемо молитися за нашу країну,розпізнаючи в останніх словах Ісуса на Хресті «Сину, ось мати Твоя» передання, яке стосується кожного з нас.

 

Ми всі вдячні за слова Папи Франциска:«Плодів миру просимо для України, аби зміцнювалися кроки на користь згоди»,сказані у Великодньому посланні «Місту та світові» (01.04.2018). Будемо молитися, щоб вони були почуті тими, від кого залежить мир і розвиток України. У численній паломницькій спільноті станемо в простоті нашої молитви під ніжним поглядом Марії. Нашою молитвою огорнемо болючі справи людства, просячи про навернення для грішників, припинення війни та тероризму, захист сімейних цінностей та добробут країни.

 
 
 

Програма урочистостей:

 

21 липня, 2018 року, (субота)

 

16:00 – привітання паломників.

 

18:00 – Служба Божа, яку очолить Єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирський, а проповідь виголосить Єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Харківсько-Запорізький.

 

22:00 – нічне молитовне чування у храмі.

 

22 липня 2018 року (неділя)

 

8:00 – Служба Божа у храмі – о. Лукаш Касперек ОCD(польською мовою).

 

9:30 – Розарій на площі Св. Йоана Павла ІІ.

 

10:30 – привітання головного гостя та всіх єпископів на площі Св. Йоана Павла ІІ.

 

11:00 – Урочиста Літургія, яку очолить Архієпископ Ренато Боккардо, ординарій дієцезії Сполето-Норсія (Італія).

 

Чекаємо Вас у Бердичеві!

 

Від імені Братів Босих Кармелітів

 

о. Рафаїл Мишковський OCD,

 

хранитель Санктуарія

 
 
 

P.S:

 

До запрошення додаємо велике прохання до священиків про допомогу в сповіданні. Організаторів піших паломництв просимо заохотити паломників сповідатися в дорозі.

 

інформація: 0962156542 тел. моб. о. Рафаїла Мишковського: 0671117486